Özel Düğünler İçin Özel Teklifler

Hazırlayın Paylaşın Takip Edin

Planladığınız düğün için hayallerinizi, potansiyelinizi, hizmet ve fiyatlarınızı ivently ile dilediğiniz kadar fotoğraf, metin, videolar, bütçe tabloları kullanarak hazırlayın. Hızla profesyonel ve etkileyici teklif ve tanıtımlar sunarak kalitenizi en iyi şekilde anlatın.

ivently Globalde ve Türkiye'de Premium Düğün Planlama Şirketleri Tarafından Çok Sevildi.

En Özel Düğünlerin Tasarımcıları da ivently Ailesinin Üyesi.

... ... ... ... ... ... ... ... ...

Trendi Kaçırmayın!

Ücretsiz Başlayın
Kredi kartı gerektirmez

...

Rakiplerinizin Arasından Sıyrılın

Çok sayıda yerden teklif alıyorlar. Sizin teklifiniz daha kaliteli ve dikkat çekici olsun.

İsteklerini anladığınızı, neler sunabileceğinizi ve farkınızı teklifinizde anlatın. Tek yerde tüm sorularının cevaplarını bulsunlar.


Kolay Fiyatlandırma, Uygun Rakamlar..

Aylık, sabit, sadece 39 TL'den baslayan fiyatlarla. İstediğiniz zaman durdurun ya da yeniden başlatın. Toplu ödeme gerekmez.

Tek üye misiniz yoksa takım halinde mi kullanıyorsunuz? Takım kaç kişi? Kaç döküman ürettiniz? Kaç paylaşım yaptınız? ivently bunlara bakmaz. Toplam kullandığınız alan kadar ödeme yaparsınız. Hepsi bu kadar.

Yıllık ödemede indirim avantajı

...

...

Fikirlerinizi koruyun. Teklifinizi istediğiniz zaman erişime kapatın.

İyi niyet sezmediğinizde ya da başka bir sebeple... İstediğiniz zaman yolladığınız teklifinizi artık görüntülenemez hale getirin.

Grafik programlarına gerek yok. Fotoğraflarınızın üstüne watermark eklemek birkaç sn. Size ait görselleri başkalarının sayfalarında onlarınmış gibi görmeyin.

Açıldığında öğrenin daha iyi takip edin. Paylaştığınız tekliflerin açılma durumundan e-mail bildirimi ile haberdar olun. Görüldü ya da mavi tıklar size okunduğu bilgisini veremez. Bu özellik sadece ivently'de.

Tekliflerinizi "müşterinize özel bir link" ile WhatsApp, Instagram ya da e-mail ile paylaşın.


Teklifle İlgili Ne Varsa Her Şey Tek Yerde

Tüm teklifler tek yerde hazırlanır, takip edilir, saklanır. En son teklifler en üstte. Aylar önce yolladığınız bir teklifi ararken e-maillerde, yazışmalarda veya klasörlerde kaybolmayın.

Library özelliği ile en beğendiğiniz fotoğraflarınız ve kurumsal görselleriniz her yerde ivently ile yanınızda. Düğün tarzlarına, otellere göre sınıflandırın kolayca bulun.

Sık kullandığınız içerikleri bir defa kaydedin sonra gerektiğinde kullanın.

Fotoğraflar, metinler, fiyat tabloları, videolar, moodboard'lar... Her şeyi tek yerde teklif ve tanıtımlarınıza ekleyin.

...

...

Döküman Yollama Derdinden Kurtulun

Teklif e-maile sığmaz diye eski düğünlere ait görselleri ya da planlamalarınızı anlatmanız için gereken fotoğraf, video ve yazılarınızı azaltmak zorunda kalmayın, istediğiniz kadar kullanın.


Ajanslara para ödemek zorunda kalmayın

Grafik tasarım harcamalarınızı minimuma indirin. Zira mekan ve hizmetlerinizi anlatmanız için neye ihtiyacınız varsa hepsi ivently'de.

Grafik ya da transfer programlarına üye olmak, ödeme yapmak, onları öğrenmek zorunda kalmayın.

...

İlk Teklifinizi 5 Dakikada Hazırlayıp Gönderebilirsiniz!

Ücretsiz Başlayın
Kredi kartı gerektirmez

ivently'nin Tüm Özelliklerini Görmek için

Tıklayın