Satış Artıran Özellikler

Size erişimlerini kolaylaştırdık. Teklifi paylaşan kişinin profil fotoğrafı, ünvanı, iletişim bilgilerini gösteren "interaktif kartvizit" bloğunu teklifinize ekleyebilirsiniz. Tıkladıkları anda sizi arayabilir, WhatsApp'tan mesaj atabilir ya da e-mail yollayabilirler. Hangi seçenekleri sunacağınız size kalmış.

Ofis satışlarında detay önemli. Kat planlarını detaylar kaybolmadan paylaşın. Müşterileriniz telefonda, tablette ya da laptopta zoomlayarak yüksek çözünürlüklü kat planının üstünde dolaşsınlar.

İyi bir teklif hazırlamak istiyorsunuz ama siz onu hazırlayana kadar başka bir yeri seçebilirler. ivently size hız kazandırır.

Herkes cep telefonunda yaşıyor. ivently teklif ve tanıtımları her model cep telefonunda mükemmel görünecek şekilde geliştirilmiştir. Tek tıkla açılır, sağa sola çevirmeye gerek kalmadan her şey ekranda çok güzel görünür.

Neredesiniz? Şubeleriniz nerede? Tekliflerinize Google Map lokasyonlarınızı ekleyin, tıklayıp gelsinler.

Youtube kanalınızdaki videolarınız eski tip dökümanlarda sadece uzun bir link olarak görünür ve ne olduğu bile anlaşılmaz. Kanalınızdaki videoları ivently'de teklif ve tanıtımlarınıza eklediğinizde, videonuz anında izlemeye hazır bir şekilde yerini alır. Ve istediğiniz kadar video ekleyebilirsiniz, teklifinizi yavaşlatmaz.

Çalışmayı Keyifli Hale Getiren Özellikler

I'm an image!

İster tek kişi ister kalabalık bir takım olarak kullanılabilir.

İş arkadaşınızın izinde ya da ofis dışında olması iş akışınızı bozmasın. Birbirinizin tekliflerini gerektiğinde görüntüleyin ya da devralıp üstünde çalışmaya devam edin veya paylaşın.

Teklif ve tanıtımlar için her şirketin favori fotoğrafları vardır. Ve tabi bir de artık kullanmak istemedikler. Library'nize yükleyin, klasörlerde gruplayın, silin. Hepsi tek yerde olsun. O fotoğraflar nerdeydi, hangi bilgisayardaydı diye düşünmeyin. Aramakla zaman kaybetmeyin.

Teklif ve tanıtımlar için her şirketin favori fotoğrafları vardır. Ve tabi bir de artık kullanmak istemedikleri. Library'nize yükleyin, klasörlerde gruplayın, silin. Hepsi tek yerde olsun. O fotoğraflar nerdeydi, hangi bilgisayardaydı diye düşünmeyin. Aramakla zaman kaybetmeyin.

"Hazır içerik" özelliği ile teklif ve tanıtımlarınızda sıklıkla kullanacağınız içerikleri bir kere hazırlayıp bırakın . Hazırladığınız teklifde hangisine ihtiyaç duyarsanız birleştirip kullanın.

İsterseniz katalog özelliği ile sunduğunuz hizmetler ve mekanlar için fiyatları bir kere merkezi olarak belirleyebilir , teklifin içinde fiyat tablonuza katalogdan doğruca ekleyebilirsiniz.

Teklifte revize mi gerekti? Değişiklikleri yaptıktan sonra yeni versiyonu paylaşabilir ve eskiyi görüntülemeye kapatabilirsiniz. Böylece eski teklif varlığıyla kimsenin aklını karıştırmaz.

Tekliflere son geçerlilik tarihi ekleyin otomatik olarak erişime kapansın.

Mekan ve hizmetlerinize dair değişimleri, yenilikleri, teklif ve tanıtımlarınıza yansıtmak için her defasında grafikerlere para ve zaman harcamanız gerekmesin. ivently'de herhangi bir dökümanda değişiklik yapmak çok kolay.

ivently ile kurumsal kimliğinizi çok kolayca sergileyebilirsiniz. Bir defa yüklemiş olmanız yeterlidir. Logonuzu, kurumsal stil seçimlerinizi tek bir tuşla tüm dökümana yansıtır. Kişisel dikkatsizliklerden sizi korur.

Uzaktan çalışmaya uygundur. Ofiste olmanıza gerek yok. Hatta farkli bilgisayar ve tabletlerden bile kullanabilirsiniz.

Kiralaması yapılan ya da teklif sürecinde olan hazır ofis ve toplantı odalarının tarih, saat ve diğer bilgileri ana sayfadaki takvimde gözler önünde. Tüm takım üyeleri ortak takvimi görür . Böylece birbirlerinden habersiz kiralama yapamazlar. Çakışmaları anında görün, karışıklığı engelleyin.

Başınız Ağrımasın, Tadınız Kaçmasın Özellikleri

I'm an image!

Kullanması çok kolay, öğrenmesi çok kısa.

Sürekli yenileri eklenen şablonlar büyük rahatlık. ivently tasarım ekibinin dünya trendlerine uygun hazırladığı şablonlardan faydalanabilirsiniz.

Destek ekibimiz hep yanınızda. Kullanımla ilgili bir sorunuz mu var ya da teknik herhangi bir sorun mu yaşadınız? Bize bir mesajla hemen erişebilirsiniz ve en kısa sürede sorununuzu çözeriz ya da ekran paylaşımlı olarak öğrenmek istediğiniz ne ise onu size veya topluca ekibinize hızla anlatırız.

ivently bulut tabanlıdır. Kullanmak için yükleme, bakım, entegrasyon, yedekleme, eğitim vb eski moda hiçbir şey gerektirmez. ivently.com a girip üye isminiz ve şifrenizle hesabınıza her yerden ,her cihazdan erişebilirsiniz.

ivently sizin için her şeyi düzenli olarak yedekler ve saklar. Bilgisayarınızın başına bir şey gelmesi halinde veri kaybetmezsiniz, taşınabilir bellekler ya da buluta depolamakla uğraşmanıza, onları yanınızda taşımanıza da artık gerek yok.