Otelinizin - Etkinlik Mekanınızın

Tekliflerini ivently ile Hazırlayın Paylaşın Takip Edin

Düğün ve etkinlik alanlarınız, catering, dekorasyon ve diğer hizmetleriniz için teklif ve tanıtımlarınızı ivently'de profesyonelce hazırlayın, paylaşın ve yönetin.

ivently Düğün ve Etkinlik Mekanları Tarafından Çok Sevildi.

En Özel Düğünlerin, Kurumsal Davetlerin Ev Sahipliğini Yapan Şık Mekanlar ivently Ailesinin Üyesi.

... ... ... ... ... ... ... ... ...

Trendi Kaçırmayın!

Ücretsiz Başlayın
Kredi kartı gerektirmez

...

Rakiplerinizin Arasından Sıyrılın

Çok sayıda yerden teklif alıyorlar. Sizin teklifiniz daha kaliteli ve dikkat çekici olsun. Müşterilerinizin tüm sorularına etkileyici bir şekilde ve tek yerden yanıt verin.

Kurumlara tanıtımlarınızı yapın, yılın özel dönemlerinden önce mekanınızı hatırlatın, satışlarınızı artırın.


...

Kolay Fiyatlandırma, Uygun Rakamlar..

Aylık, sabit, sadece 39 TL'den baslayan fiyatlarla. İstediğiniz zaman durdurun ya da yeniden başlatın. Toplu ödeme gerekmez.

Tek üye misiniz yoksa takım halinde mi kullanıyorsunuz? Takım kaç kişi? Kaç döküman ürettiniz? Kaç paylaşım yaptınız? ivently bunlara bakmaz. Toplam kullandığınız alan kadar ödeme yaparsınız. Hepsi bu kadar.

Yıllık ödemede indirim avantajı


Açıldığında öğrenin, daha iyi takip edin.

Grafik programlarına gerek yok. Fotoğraflarınızın üstüne watermark eklemek birkaç sn. Otelinize, mekanınıza ait görselleri koruyun.

Açıldığında öğrenin daha iyi takip edin. Paylaştığınız tekliflerin açılma durumundan e-mail bildirimi ile haberdar olun. Görüldü ya da mavi tıklar size okunduğu bilgisini veremez. Bu özellik sadece ivently'de.

Tekliflerinizi "müşterinize özel bir link" ile WhatsApp, Instagram ya da e-mail ile paylaşın.

...

...

Teklifle İlgili Ne Varsa Her Şey Tek Yerde

Tüm teklifler tek yerde hazırlanır, takip edilir, saklanır. En son teklifler en üstte. Aylar önce yolladığınız bir teklifi ararken e-maillerde, yazışmalarda veya klasörlerde kaybolmayın...

Library özelliği ile en beğendiğiniz fotoğraflarınız ve kurumsal görselleriniz her yerde ivently ile yanınızda. Düğün tarzlarına, etkinlik tipine, alanlara göre sınıflandırın kolayca bulun.

Sık kullandığınız içerikleri bir defa kaydedin sonra gerektiğinde kullanın.

Fotoğraflar, yuksek çözünürlüklü kat planlarınız, metinler, fiyat tabloları, videolar, google map bağlantıları... Her şeyi tek yerde teklif ve tanıtımlarınıza ekleyin.


...

Döküman Yollama Derdinden Kurtulun

Teklif e-maile sığmaz diye mekan ve hizmetlerinizi anlatmanız için gereken fotoğraf, video ve yazılarınızı azaltmak zorunda kalmayın, istediğiniz kadar kullanın.


Ajanslara para ödemek zorunda kalmayın

Grafik tasarım harcamalarınızı minimuma indirin. Zira mekan ve hizmetlerinizi anlatmanız için neye ihtiyacınız varsa hepsi ivently'de.

Grafik ya da transfer programlarına üye olmak, ödeme yapmak, onları öğrenmek zorunda kalmayın.

...

İlk Teklifinizi 5 Dakikada Hazırlayıp Gönderebilirsiniz!

Ücretsiz Başlayın
Kredi kartı gerektirmez

ivently'nin Tüm Özelliklerini Görmek için

Tıklayın