TO DO Impressively show off your offices, common areas and facilities, and stay one step ahead of other coworking spaces.

Co-working alanları ve paylaşımlı ofisler için ivently

Ofislerinizi, ortak çalışma alanlarını ve sunduğunuz imkanları etkileyici bir şekilde gösterin, diğer ortak ofislerden bir adım öne geçin.Şirketi ya da freelance çalışmaları için ofis / ortak ofis / masa / arayan müşterinize onların ihtiyaç tipine özel hazırlanmış bir teklif sunun...Her şeyi anlatan genel bir tanıtım yerine iş yapılarına en uygun özelliklerinizi anlatan bir teklif sunarak müşterinizi etkileyin. Fiyatlarınızı ve ilgili tüm fotoğraf ve videoları bir araya getirin, lokasyonları Google Map bağlantıları ile gösterin. Hem de bunu dakikalar içinde hazırlayıp ve paylaşabilir, herkesin bir adım önüne geçebilirsiniz.

İster whatsApp'tan, sosyal medyadan ister emailden paylaşın, açıldığından haberdar olun...

Kimsenin bilgisayarının başına geçmesini beklemenize gerek yok. Müşterinize teklifinizi istediğiniz yerden yollayabilirsiniz.Büyüklüğünü dert etmenize gerek yok. ivently paylaşım linkler tüy kadar hafif.

Aynı tarih için toplantı odalarına, etkinlik alanlarına çok sayıda teklif mi veriyorsunuz? ivently sadece müşteriniz için değil sizin için de her şeyi kolaylaştırır.

Hazırladığınız, paylaştığınız , paylaşmadığınız tüm teklifler & tanıtımlar tek bir yerde. Hepsinin önemli bilgileri üstünde yazılı ve yanlarında da hayat kurtaran bir ajanda… ivently ile saniyeler içerisinde yüzlerce teklifin arasından aradığınızı bulabilir, benzerini üretmek için tek tuşla kopyalayabilirsiniz. Ayrıca ajanda özelliği ile başka takvimlere gerek kalmadan kontrolü elinizde tutabilirsiniz. Tek yapmanız gereken verdiğiniz tekliflere hangi gün için olduğunu yazmanız . ivently ana sayfanızda çok net ve yalın bir şekilde hepsini sizin için sıralar. Böylece aynı tarihler için yaşanabilecek karışıklığın önüne geçebilirsiniz.

Sık kullanılan her şeyi ivently de kaydedin gerektiğinde sadece sürükleyip bırakın ve editleyin.

ivently defalarca aynı şeyleri yazdığınız anlarda yardımınıza yetişir. Metinleri, fotoğrafları, logoları ,videoları ayrı ayrı yerlerde farklı formatlarda kaydedip gerektiğinde birleştirmek için aramanıza artık gerek yok. Bir defa ivently’e yükleyın yeter. Sonra ister o haliyle kullanın ister üstüde oynama yapın.