Make the best offer which explains your creativity, experience and potential and show your care and skill right from the start.

Etkinlik Yönetim Şirketleri için ivently

Yaratıcılığınızı,tecrübenizi ve potansiyelinizi en iyi gösteren teklifi verin, özeninizi ve becerinizi en baştan gösterin.Teklif istenen çok sayıda event şirketi arasından sıyrılmak zordur. ivently ile müşterinize onlara özel hazırlanmış en etkili teklifi sunun. Kurumsal incentive etkinlikler, dmc tanıtımları ya da ilgili sektörde daha önce yaptığınız tüm kreatif işler… Şirketinizi ve potansiyelinizi en iyi anlatacak şekilde hemen bir araya getirin. Onları en çok etkileyecek tanıtım & teklifi dakikalar içinde hazırlayabilir ve paylaşabilir, herkesin bir adım önüne geçebilirsiniz. Daha önce tasarladığınız etkinlikler nasıldı? Ya da onlar için neler hayal ediyorsunuz, her şeyi tek bir yerde çok sayıda canlı fotoğraf galerisi ve videolarla anlatabilir, mekan önerilerinizi lokasyonları ve görselleriyle yapabilir, net ve kolay anlaşılır, fiyat tablolarınızı da ekleyebilirsiniz. Hepsini cep telefonlarından bile tek yerde görmelerini sağlayın.

İster whatsApp’tan, sosyal medyadan ister email den paylaşın, açıldığından da haberdar olun...

Kimsenin bilgisayarının başına geçmesini beklemenize gerek yok. Müşterinize teklifinizi istediğiniz yerden yollayabilirsiniz. Büyüklüğünü dert etmenize gerek yok. ivently paylaşım linkleri tüy kadar hafif.

Sadece müşteriniz için değil sizin için de her şeyi kolaylaştırır.

Hazırladığınız, paylaştığınız , paylaşmadığınız tüm teklifler & tanıtımlar tek bir yerde. Hepsinin önemli bilgileri üstünde yazılı ve yanlarında da hayat kurtaran bir ajanda… ivently ile saniyeler içerisinde yüzlerce teklifin arasından aradığınızı bulabilir, benzerini üretmek için tek tuşla kopyalayabilirsiniz.

ivently kreatif kullanıcılarının kaygılarını bilir… Fotoğraflarınızın izinsiz kullanılmasına karşı önlemler aldık.

Size ait işleri internette görmekle ilgili endişe etmenize gerek yok. Saatlerce grafik programlarında fotoğraflarınızın hepsinin üstüne tek tek watermark eklemekle uğraşmanıza da. Sizin için ivently bunu da tek bir tuşla yapar. Ayrıca yolladıktan sonra karşı tarafın teklifinizi görüntülemesi sizi rahatsız ettiyse, geri çekmek isterseniz hemen erişime kapatabilirsiniz. Ya da tercih ederseniz teklifinizin kaydedilebilirlik özelliğini de kapatabilirsiniz.

Sık kullanılan her şeyi ivently’de kaydedin gerektiğinde sadece sürükleyip bırakın ve editleyin.

ivently defalarca aynı şeyleri yazdığınız anlarda yardımınıza yetişir. Metinleri, fotoğrafları, logoları ,videoları ayrı ayrı yerlerde farklı formatlarda kaydedip gerektiğinde birleştirmek için aramanıza artık gerek yok. Bir defa ivently’e yükleyın yeter. Sonra ister o haliyle kullanın ister üstüde oynama yapın.