Ivently for Venue & Hotel Managers

Show off your space in an impressive way. Let your clients visualize suitability for different events and take a step forward in sales.

Oteller ve Etkinlik Mekanları için ivently

Mekanınızı etkileyici bir şekilde gösterin. Farklı etkinlikler için uygunluğunu gözlerinde canlandırmalarını sağlayın ve satışta bir adım öne geçin.Teklif istenen çok sayıda etkinlik mekanı arasından sıyrılmak zordur. ivently ile müşterinize onlara özel hazırlanmış bir teklif sunun. Her şeyi anlatan genel bir tanıtım yerine talep ettikleri etkinlik tipinde daha önce mekanınızda neler yaptığınızı ve diğer detayları anlatan bir teklif sunarak müşterinizi etkileyin. Hem de bunu dakikalar içinde hazırlayıp ve paylaşabilir, herkesin bir adım önüne geçebilirsiniz.

İster whatsApp'tan, sosyal medyadan ister email den paylaşın, açıldığından da haberdar olun...

Kimsenin bilgisayarının başına geçmesini beklemenize gerek yok. Müşterinize teklifinizi istediğiniz yerden yollayabilirsiniz.Büyüklüğünü dert etmenize gerek yok. ivently paylaşım linkler tüy kadar hafif.

Aynı tarih için çok sayıda teklif mi veriyorsunuz? ivently sadece müşteriniz için değil sizin için de her şeyi kolaylaştırır.

Hazırladığınız, paylaştığınız , paylaşmadığınız tüm teklifler & tanıtımlar tek bir yerde. Hepsinin önemli bilgileri üstünde yazılı ve yanlarında da hayat kurtaran bir ajanda… ivently ile saniyeler içerisinde yüzlerce teklifin arasından aradığınızı bulabilir, benzerini üretmek için tek tuşla kopyalayabilirsiniz. Ayrıca ajanda özelliği ile başka takvimlere gerek kalmadan kontrolü elinizde tutabilirsiniz. Tek yapmanız gereken verdiğiniz tekliflere hangi gün için olduğunu yazmanız . ivently ana sayfanızda çok net ve yalın bir şekilde hepsini sizin için sıralar. Böylece aynı tarihler için yaşanabilecek karışıklığın önüne geçebilirsiniz.

Sık kullanılan her şeyi ivently de kaydedin gerektiğinde sadece sürükleyip bırakın ve editleyin.

ivently defalarca aynı şeyleri yazdığınız anlarda yardımınıza yetişir. Metinleri, fotoğrafları, logoları ,videoları ayrı ayrı yerlerde farklı formatlarda kaydedip gerektiğinde birleştirmek için aramanıza artık gerek yok. Bir defa ivently’e yükleyın yeter. Sonra ister o haliyle kullanın ister üstüde oynama yapın.
Örnek Paylaşım
Sample Proposal

Fikir vermesi için ivently ile sektörünüze özel bir teklif örneği hazırladık.

Here is an example document prepared for your industry

See example

Türkçe örneği görmek için tıklayın

Ingilizce örneği görmek için tıklayın